Home » VMware ESXi için en iyi yedekleme yazılımı

VMware ESXi için en iyi yedekleme yazılımı

VMware ESXi, milyonlarca şirket tarafından aşırı yönetim kolaylığı ve düşük maliyetleri nedeniyle kullanılan, kesinlikle dünyadaki en yaygın sanallaştırma platformudur. Bir hiper yönetici, sanallaştırma platformunun temelini oluşturur ve geleneksel satıcı tekliflerinden açık kaynak seçeneklerine kadar çok sayıda alternatif vardır. VMware, en popüler sanallaştırma çözümlerinden bazılarını sunar: ESXi hiper yöneticisi ve vSphere sanallaştırma platformu.

VMware’in sunduğu en önemli ürünlerden biri , tamamen ücretsiz bir sanallaştırma sistemi olan ESXi Free olarak da bilinen vSphere Hypervisor’dur . Her halükarda, şirketimiz ister vCenter ve ESXi ana kümelerine dayalı pahalı bir sanallaştırma sistemi kullanıyor, ister bunun yerine VMware tarafından sağlanan ücretsiz çözüme güveniyor olsun, felaketten kurtarma ve iş sürekliliği sağlayan özel bir yedekleme çözümü olmadan yapamayız. tüm sanal makine altyapısı.

Aşağıdaki noktalarda, Iperius’un VMware ESXi yedeklemesi için kesinlikle en iyi yazılım olmasının 6 basit ama sağlam nedenini açıklayacağız:

1. Eksiksiz ve son teknoloji
Iperius, CBT (Değiştirilmiş Blok İzleme) teknolojisinikullanarak ESXi sanal makinelerinin artımlı ve farklı yedeklemesine izin verir. Bu destekler vCenter , ESXi Cluster ve ESXi Serbest . Yedekleme sıcak ve herhangi bir kesinti olmadan yapılır. Yalnızca sanal disklerde gerçekte kaplanan alanı kopyalar vegelişmiş sessizleştirme özellikleri sayesinde Linux VM’lerin bile uygulamayla tutarlı yedeklemelerinidestekler.

2. ESXi Free
Iperius Yedekleme / Çoğaltma için tek yazılım , ESXi Free ana bilgisayarların da artımlı ve farklı yedeklemelerini yapmanıza izin verenve VMware sanal makinelerinin ESXi Free ana bilgisayarlar arasında ve bunlarolmadan artımlı çoğaltılmasına izin veren tek yazılımdırvCenter ihtiyacı.

3. Herhangi bir hedef
Iperius, ESXi VM yedeklemesini herhangi bir hedefe aktarmanıza izin verir: NAS, FTP sunucusu, Amazon S3 , Microsoft Azure Storage, Backblaze , Wasabi, Google Drive ve diğer uyumlu S3 depolaması.

4. Çok seviyeli geri yükleme Iperius, farklı ana bilgisayarlarda bile tüm sanal makinenin otomatik olarak kurtarılmasına
ek olarak,tek tek dosyaların parçalı olarak geri yüklenmesine izin verir ( dosya düzeyinde geri yükleme ). Dahası, Iperius tescilli formatları değil , sadece VMware standart teknolojileri ve formatlarını (VMDK) kullanır.

5. Kullanımı kolay ve son derece güvenilir
Iperiusile, dünya çapında VMware yedeklemesi için Iperius çözümlerini benimseyen on binlerce şirketin kanıtladığı gibi, sağlam ve son derece güvenilir bir uygulamaya sahip olmanın kesinliğiyle birleştirilmişson derece kolay bir konfigürasyona sahip olursunuz.

6. Rakipsiz değer
Iperius, rakipsiz bir fiyat-değer oranına sahiptir : tek, kalıcı bir lisansla, sınırsız ana bilgisayarı ve sanal makineleri (bir şirket ağı içinde erişilebilir), herhangi bir sınırlama veya gizli maliyet olmaksızın koruyabilirsiniz .

VMware sanal makine yedeklemesi, ESXi 5.x, 6.x ve 7.x’in tüm sürümlerinde mevcuttur.

Have your say!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Kıbrıs Web Yazılım