Home » C programlamada yıldız desenleri

C programlamada yıldız desenleri

Yıldız desenler dizisidir * ya da bazı desen veya herhangi bir geometrik şekle gibi oluşturmak için kullanılan başka herhangi bir karakter – Bu kalıplar genellikle birçok programlama kitapları tarafından reçete edilir kare, vb üçgen (Piramit), eşkenar dörtgen, kalp ve uygulamak için en iyi olan akış kontrolü ifadesi .

Dünyadaki birçok programcı, mantıksal düşünme yeteneklerini geliştirmek için son derece kalıp problemlerini tavsiye etti. Acemi bir programcı olarak, mantıksal düşünme ve program akış kontrolüne iyi bir şekilde sahip olmak için bu kalıpları uygulamalısınız.

Bu alıştırmada, yeni başlayanlar ve orta düzey programcılar için pratik yapmak üzere bir Yıldız kalıpları listesi derledim. Her kalıbın mantığını ayrı ayrı açıklamaya çalıştım.

Bir kalıba takıldıysanız veya bir sorunuz veya öneriniz varsa, her zaman aşağıya yorumlar bölümünde yazmaktan çekinmeyin . Hepinizden haber almayı seviyorum.

Have your say!

1 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Kıbrıs Web Yazılım